Ceník
   Jednostránková presentace firmy, bez odkazů na další stránky, naskenování až 4 fotografií, zřízení emailové pošty, nastavení poštovního klienta na Vašem PC a zřízení domény 800 - 1000 Kč.
   Klasický Web do 4 - 6 stran, stylování stránek (CSS), grafický návrh, zřízení emailové pošty, nastavení poštovního klienta na Vašem PC a zřízení domény. Podle počtu fotogalerií a náročnosti zpracování podkladů. 3000 - 5000 Kč.
   Velká presentace s množstvím grafiky, fotogalerií v JavaScriptu, s odkazy na jiný server, případně i s jinou jazykovou mutací (angličtina, němčina, španělština, italština) dohodou.
   V ceně všech presentací je zpublikování na server, nalezení freehostinku. V případě zájmu o zpublikování na placený server a doménu druhého řádu (www.vasefirma.cz) dle ceníku společnosti, která tento server provozuje.
   Shora uvedené ceny jsou za jednorázové vytvoření Vaší internetové stránky!!

Ceník aktualizací:

   Každá internetová presentace se musí čas od času aktualizovat. Netroufám si napsat cenu za aktualizace podle objemu dat, ani podle frekvence aktualizací. Data na aktualizace můžete posílat emailem, faxem nebo při větším objemu a nutnosti osobního pohovoru přeberu osobně.